R.R.O.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Risti Rüütlite Ordu


    Kuidas saab abi kutsuda?

    avatar
    Külaline
    Külaline


    Kuidas saab abi kutsuda? Empty Kuidas saab abi kutsuda?

    Postitamine  Külaline Laup Veeb 21, 2009 6:01 pm

    Kui näiteks mulle kallale tungitakse,kuidas ma saaks teilt abi paluda?Läbi kirja,igaühelt eraldi või on selleks kuidagi lihtsam moodus.Sry kui loll küsimus aga ma vee algaja:D
    avatar
    Külaline
    Külaline


    Kuidas saab abi kutsuda? Empty Re: Kuidas saab abi kutsuda?

    Postitamine  Külaline Laup Veeb 21, 2009 7:28 pm

    Ma arvan, et peab ikka sõnumi saatma. võib-olla timukas teab täpsemalt. minu käest on ka abi küsitud, aga siis ollakse liiga kaugel või on ründaja liiga tugev, et minu jõududest praegu veel ei piisa. ma saan aidata niimoodi, et saadan enda luurajad mõnesse külla, mida rünnata tahate, aga kardate, et seal võib sõjavägi olla ja annan teile sellest teada, juhul kui see küla minust väga kaugele ei jää. kui mees ikka kaks päeva kuskil ära trambib, siis on natuke liiga palju.
    timukas
    timukas
    Admin


    Postituste arv : 48
    Join date : 13/02/2009
    Age : 27
    Asukoht : Rapla

    Kuidas saab abi kutsuda? Empty Re: Kuidas saab abi kutsuda?

    Postitamine  timukas Laup Veeb 21, 2009 8:18 pm

    õigest õeldud.pead saatma sõnumi sellele kellel on armee.aga kui oled kaugel sellest kellel on sõjavägi siis pead lihtsalt tegema peidikuid.peidikud eriti kallid ole.lõpp tasemel 500 ressursi kandis.aga kui oled lähedal kellel on armee siis peab olema sõnumis vähemalt kes ründas,mitme mehega keskmiselt kui on mitu korda rünnand.aga kui on üle võimete kellel on armee siis pead ainult peidikutele lootma.kui tuldakse katapultidega ja taraanidega siis teata foorumis ja paneme oma liidu sõjaväe kaitsesse.ainult siis peavad kõik liidu liikmed nõus olema.katapultide ja taraanide vastu aitab kivitöökoda(palee 3tase).
    avatar
    Külaline
    Külaline


    Kuidas saab abi kutsuda? Empty Re: Kuidas saab abi kutsuda?

    Postitamine  Külaline Püh Veeb 22, 2009 9:31 am

    kas peidikuid saab juurde teha(sel juhul ma ei tea kuidas) aga arebdada saab seda ühte küll.
    avatar
    Külaline
    Külaline


    Kuidas saab abi kutsuda? Empty Re: Kuidas saab abi kutsuda?

    Postitamine  Külaline Püh Veeb 22, 2009 10:49 am

    peidikuid saad siis juurde teha kui teed ühe tasemele 10
    avatar
    Külaline
    Külaline


    Kuidas saab abi kutsuda? Empty Re: Kuidas saab abi kutsuda?

    Postitamine  Külaline Püh Veeb 22, 2009 11:10 am

    selge,tänud:)

    Sponsored content


    Kuidas saab abi kutsuda? Empty Re: Kuidas saab abi kutsuda?

    Postitamine  Sponsored content


      Teis Mai 14, 2024 11:59 pm